REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH

1. W celu zarezerwowania terminu konieczna jest wpłata zadatku w wysokości ustalonej wcześniej z fotografem.

        Dane do przelewu:

        86 1140 2004 0000 3102 7857 2678

        Monika Waśko

        Ul. Smoleńska 82/29

        03-528 Warszawa

2. Możliwość zmiany terminu sesji istnieje do 48 h przed sesją.

3. Zadatek jest bezzwrotny.

4. Klient otrzymuje tylko wyretuszowane zdjęcia.

5. Po każdej sesji klient otrzymuje galerie zdjęć do wyboru, gdzie na każdym pliku znajduje się znak wodny mojej firmy. Dopiero po podaniu numerów wybranych ujęć (ich liczba zależy od pakietu, na który klient się zdecydował) i po ich obróbce, zdjęcia dostępne będą w galerii w maksymalnej ich rozdzielczości bez znaku wodnego z możliwością pobrania zdjęć na dysk.

6. Klient ma 14 dni na dokonanie pierwszego wyboru zdjęć z pakietu do obróbki. Kiedy wybór nie nastąpi, fotograf dokona wyboru za klienta. Później cena za dodatkowe zdjęcie wzrasta do 100zł/szt. natomiast fotograf nie gwarantuje przechowywania zdjęć na dysku przez okres dłuższy niż 2 miesiące od dnia sesji zdjęciowej.

7. Klient nie otrzyma od fotografa wszystkich zdjęć zrobionych podczas sesji zdjęciowej

8. Klient otrzyma tylko zdjęcia obrobione w ilości zależnej od pakietu, na który się zdecydował plus ewentualnie zdjęcia dodatkowe, za które wniósł dodatkową opłatę. Klient NIE otrzyma od fotografa zdjęć bez obróbki w formacie RAW i JPG.

9. Klient akceptuje sposób obróbki i styl fotografa.

10. Klient ma prawo do zgłoszenia jednej poprawki  do 7 dni od otrzymania zdjęć. 

11. Istnieje możliwość wykupienia "wszystkich" zdjęć z sesji w cenie 700 zł (płatne dodatkowo do ceny sesji), jednak zdjęcia te będą w formacie JPG już po lekkiej korekcie kolorystycznej. Zdjęcia te będą już po wstępnej selekcji i nie przekroczą 200 ujęć (Zdjęcia będą wyglądały tak jak widzicie je w galerii natomiast bez znaku wodnego).

12. Klient otrzyma zdjęcia maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia podania numerów wybranych zdjęć fotografowi.

13. Klient korzysta z galerii zdjęć na platformie zalamo.com obsługiwanej z poziomu KOMPUTERA i ma możliwość zgłoszenia uwag co do widoczności zdjęć, funkcjonowania galerii lub innych problemów przed finalnym wysłaniem zamówienia do fotografa.