top of page

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWYCH

1. W celu zarezerwowania terminu konieczna jest wpłata zadatku w wysokości ustalonej wcześniej z fotografem blikiem na numer telefonu: 888505707

Pozostała część wynagrodzenia płatna jest gotówką w dniu sesji zdjęciowej.

   

Wpłata zadatku lub sesja, na którą został zaproszony fotograf, pojawił się i wykonał zdjęcia oznacza zaakceptowanie regulaminu przez klienta.

2. Możliwość zmiany terminu sesji istnieje do 48 h przed sesją.

3. Zadatek jest bezzwrotny.

4. Klient otrzymuje tylko wyretuszowane zdjęcia.

5. Po sesji klient otrzymuje link do prywatnego konta utworzonego na podstawie jego numeru telefonu oraz adresu email na portalu Zalamo.com, gdzie znajduję się galeria ze zdjęcia z sesji. Na każdym pliku znajduje się znak wodny mojej firmy. Dopiero po wybraniu zdjęć przez klienta (ich liczba zależy od pakietu, na który klient się zdecydował) i po ich obróbce przez fotografa, wybrane zdjęcia dostępne będą w galerii w maksymalnej ich rozdzielczości bez znaku wodnego z możliwością pobrania ich na dysk.

6. Klient ma 14 dni na dokonanie pierwszego wyboru zdjęć z pakietu do obróbki. Kiedy wybór nie nastąpi, fotograf dokona wyboru za klienta.  Fotograf nie gwarantuje przechowywania zdjęć na dysku przez okres dłuższy niż 2 miesiące od dnia sesji zdjęciowej.

7. Klient nie otrzyma od fotografa wszystkich zdjęć zrobionych podczas sesji zdjęciowej

8. Klient otrzyma tylko zdjęcia obrobione w ilości zależnej od pakietu, na który się zdecydował plus ewentualnie zdjęcia dodatkowe, za które wniósł dodatkową opłatę. Klient NIE otrzyma od fotografa zdjęć bez obróbki w formacie RAW i JPG.

9. Klient akceptuje sposób obróbki i styl fotografa.

10. Styl retuszu zdjęć po wykonaniu sesji jest nieodłącznym elementem pracy fotografa i jest niezmienny. Fotograf retuszuje zdjęcia według swojej wizji i na najwyższym poziomie.  

11. Istnieje możliwość wykupienia "wszystkich" zdjęć z sesji w cenie 2000 zł (płatne dodatkowo do ceny sesji), jednak zdjęcia te będą w formacie JPG już po lekkiej korekcie kolorystycznej. Zdjęcia te będą już po wstępnej selekcji i nie przekroczą 200 ujęć (Zdjęcia będą wyglądały tak jak widzicie je w galerii natomiast bez znaku wodnego).

12. Klient otrzyma zdjęcia maksymalnie w ciągu 10 dni od dnia podania numerów wybranych zdjęć fotografowi.

13. Klient korzysta z galerii zdjęć na platformie zalamo.com obsługiwanej z poziomu KOMPUTERA i ma możliwość zgłoszenia uwag co do widoczności zdjęć, funkcjonowania galerii lub innych problemów przed finalnym wysłaniem zamówienia do fotografa.


14. Administratorem Państwa danych osobowych jest Monika Waśko Photography  ul. Smoleńska nr 82, lok. 29, 03-528 Warszawa. Dane będą przetwarzane m.in. w celu realizacji ewentualnej usługi. Wszystkie cele jak i informację dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie https://www.monikawasko.com/ w zakładce RODO. Macie Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. 
 

bottom of page