top of page

Zastanawiasz się jak wygląda proces tworzenia pięknych zdjęć? 

Jeśli tak, to poniżej rozwieje wszystkie Twoje możliwe wątpliwości i pytania.

Pomysł

 • Od niego wszystko się zaczyna i od tego wszystko zależy: miejsce, strój, klimat, Twoja fryzura, makijaż, pozy, światło, pora dnia itd. Dlatego jest bardzo ważny i należy go przedyskutować z wyprzedzeniem. Jeśli masz swój własny pomysł na sesje daj proszę znać wcześniej lub podeślij inspirację, żebym ja też mogła się przygotować, może coś doradzić. Jeśli nie, nic nie szkodzi! Od tego masz mnie 😊 Razem ustalimy czy sesja odbędzie się w plenerze czy w studio fotograficznym oraz jaki będzie jej klimat. Zachęcam wejść na moją stronę internetową lub instagram by się czymś zainspirować :)

Makijaż

 • Może być trochę mocniejszy niż na co dzień ale nie eksperymentuj, musisz czuć się komfortowo!

 

Fryzura

 • Pamiętajcie, żeby włosy były świeżo umyte i (w przypadku kobiet) lekko wymodelowane. Wizyta u fryzjera przed sesją jest jak najbardziej rekomendowana natomiast, pamiętaj, idź do swojego SPRAWDZONEGO fryzjera.

 

Strój

 • Głównym tematem zdjęcia jesteś TY dlatego strój nie może odciągać od Ciebie uwagi. Wybierz ubrania w stonowanych kolorach bez wzorków, napisów, obrazków czy dużych logo. Jeśli w sesji bierze udział więcej niż jedna osoba, postarajcie się aby Wasze ubrania były możliwie zgrane kolorystycznie (biel+niebieski, beż+biel+ecru, biel+czerń, kolory jesieni). W przypadku wątpliwości pamiętaj, zawsze służę pomocą! Możecie wysłać mi zdjęcie przygotowanych stylizacji i na pewno coś podpowiem. A pierwsza rada już teraz: zabierz więcej niż jedną stylizację!

Czas

 • Na sesję przyjdź punktualnie. Studio rezerwuję na konkretną godzinę (1h), więc spóźnienie skutkuje tym, że mamy mniej czasu na zdjęcia. 

Sesja

 • Niczym się nie stresuj. Pozami i tym, żebyś dobrze wyglądał/a na zdjęciu zajmę się JA. Znaczna większość moich klientów nie ma doświadczenia w pozowaniu, co jest zupełnie normalne i zrozumiałe więc jedyną rzeczą o której musisz pamiętać to uśmiech bo tylko tego nie jestem w stanie skorygować 😊

Sesja, sesja i po – wybór zdjęć 

 • Po zakończonej sesji dostaniesz podgląd do wszystkich dobrych zdjęć jakie udało nam się wykonać. Otrzymasz link do galerii na portalu Zalamo.com gdzie utworzę dla Ciebie indywidualne konto 😊 Zdjęcia będą małej rozdzielczości, jeszcze przed retuszem oraz z moim logo na środku.  W zależności, na który pakiet się zdecydowałaś/eś, tyle zdjęć wybierasz do obróbki. Jeśli podoba Ci się więcej, nie ma problemu. Każde dodatkowe zdjęcie można domówić za opłatą, zgodną z obowiązującym cennikiem. 

Gotowe zdjęcia

 • Obróbka zajmuje mi do 2 tygodni (często zdjęcia są gotowe dużo wcześniej). Obrobiony pakiet znajdziesz w swojej indywidualnej galerii tym razem już bez logo w maksymalnej rozdzielczości oraz z możliwością pobrania ich.

 • Pamiętaj, że dostaniesz tyle zdjęć ile jest w Twoim pakiecie :-) Nie oddaje klientom zdjęć nieobrobionych.

Wasz Feedback ❤

 • Fotografowanie Was sprawia mi ogromną radość i bardzo zależy mi na Waszej satysfakcji, wiec każda informacja zwrotna jest mile widziana 😊

Uwielbiam jak wrzucacie moje zdjęcia na media społecznościowe tj. facebook czy instagram i byłoby mi niezmiernie miło, gdybyście oznaczyli w opisie mój fanpage aby inni również mogli skorzystać z moich usług lub pooglądać dotychczasowe sesje 😊

 • Facebook

 • Instagram

Będę także wdzięczna za każdy komentarz/recenzję/opinię na google.pl (szukaj: Monika Wasko Fotografia) oraz na moim fanpage’u (Monika Wasko Photography)

W podziękowaniu za wszelkiego rodzaju feedback: rekomendacje, oznaczenia moich profili oraz pozytywne recenzje oferuję dwa dodatkowe zdjęcia do kolejnych sesji dla Ciebie oraz osób, które do mnie skierujesz ❤ 😊

 

Do zobaczenia!

bottom of page